O společnosti

Firma Ing. Ladislav Doležal - COMET (COoperation in MEdical Technology) působí v oboru ultrazvukové medicínské techniky od roku 1990. Její zakladatel měl v době vzniku firmy za sebou více jak 20 let praxe klinického inženýra na Porodnicko-gynekologické klinice Fakultní nemocnice v Olomouci, jednom z předních pracovišť v oboru ultrazvukové diagnostiky. Od roku 1982 také pracoval jako aplikační odborník pro významného japonského výrobce sonografů, firmu Aloka. Je jen logické, že své znalosti zúročil při založení své firmy a v průběhu let se podařilo firmě vybudovat pověst důvěryhodného a schopného partnera instalací několika desítek sonografů, jejich servisem ale i poradenstvím a školením uživatelů.
Těsné spojení s praxí brzo přineslo poznání, že velmi důležitý pro efektivní využití ultrazvuku jak v diagnostice i terapii je vazební gel, který musí splňovat profesionální kvalitativní kriteria. Takový gel byl k dispozici pouze od zahraničních výrobců. Koncem 80tých let se nám podařilo vyvinout gel, který má všechny potřebné parametry a je naprosto bezpečný jak pro pacienty, tak i pro sondy, které mohou být gelem nevhodného složení i poškozeny. Registrovaný název US GEL PROFESSIONAL přesně vystihuje jeho profesionální kvalitu. Výroba gelu postupně zcela vyplnila naše kapacity a v současné době je výroba a prodej gelu US GEL PROFESSIONAL hlavní náplní činnosti naší firmy.

Nyní je nabídka našeho gelu i v tomto internetovém obchodě, který jsme otevřeli, abychom vám ulehčili jeho objednání. Kromě gelu naleznete brzo v našem Internetovém obchodě také nabídku registračních papírů SONY pro termoprintery, používané u sonografických přístrojů. I v tomto případě je naším krédem kvalita.

KONTAKT NA FIRMU:

Ing. Ladislav Doležal - COMET
Jiráskova 11
772 00 Olomouc

E-mail: comet@comet.cz
telefon a FAX: 585314087
mobil:  603444233


 

13.1.2011 - Admin